Třebíč Nuclear Model Club
> Akce > Vánočně-novoroční klubové posezení 2013

Vánočně-novoroční klubové posezení 2013

V pátek 13.prosince jsme se naposledy v tomto roce sešli, abychom společně poseděli a zhodnotili uplynulý klubový modelářský rok 2013. Byl ve znamení mnoha společných akcí, ale i výletů kolegů na zajímavá a vzdálená místa. Letos jsme se odprezentovali i dlouhodobější modelářskou výstavou v Novém Městě na Moravě, která měla velký ohlas. Takže bylo co probírat, ale i oslavovat...
Letos došlo k nucené změně místa našich pravidelných měsíčních schůzek. Naskytl se nám salónek v Kotelně K4, která leží na ulici Františka Hrubína 1105 v budově firmy BRESCO a.s. Díky vstřícnosti majitelky a obsluhy jsme našli příjemné zázemí pro naše setkávání se.
Salónek jsme měli slavnostně nazdobený a vzorně připravený. Sešli jsme se takřka v kompletní sestavě a navíc nás svojí účastí poctil i Robert ‚Bob' Schwarz z Davenportu (Iowa), který v USA provozuje dva české letouny Aero L-29 Delfín! Celý večer se nesl v pohodové atmosféře, nejen díky dobrému jídlu a pití, ale i perfektně připravenému promítání dobových a mnohdy i velice raritních historických dokumentů a filmů s leteckou tématikou!

Vše nejlepší v roce 2014 a hodně modelářských zážitků všem
přejí modeláři z Třebíče a okolí!


Jirka Toman, 12./2013

Zobrazit větší Zobrazit větší Zobrazit větší Zobrazit větší Zobrazit větší Zobrazit větší
Zobrazit větší Zobrazit větší Zobrazit větší Zobrazit větší Zobrazit větší Zobrazit větší
Zobrazit větší Zobrazit větší Zobrazit větší Zobrazit větší
Webdesign a programování 2006-2013